O nas

Bowling Pizza&Grill #Menu na wypasie

#Menu na wypasie.
Czyli słów kilka o Pizza&Grill

Od samego początku towarzyszy nam przeświadczenie, że musimy dbać o naszych gości, by za każdym razem z chęcią do nas wracali. To samo tyczy się serwowanych przez nas potraw. Od 2000 roku w naszym lokalu serwujemy wyjątkową pizzę, do której przygotowania wybieramy jedynie świeże produkty od naszych zaufanych dostawców. Nasza nowa i odświeżona karta #Na wypasie zyskała nowe smaki dania z grila, naleśniki, sałatki czy krewetki. Zapraszamy do wypróbowania naszych smaków!

SMACZNIE

I DO SYTA

#MENU

NA WYPASIE

PONAD 20 LAT

DOŚWIADCZENIA

NOWA JAKOŚĆ

W KUCHNI

Nie tylko pizza

Dania z grila, naleśniki, sałatka

#Menu na wypasie, to wypadkowa kilku zmian jakie zaszły w naszej kuchni. Dumnie wspierane przez naszego nowego szefa kuchni pozwoliło na wprowadzenie nowych smacznych dań wykonanych z starannie dobieranych produktów od lokalnych dostawców. Połączenie których daje smak,na którym się nie zawiedziesz!

Nowości w karcie

60 cm

PIZZA GIGANT

Zamawiając Pizzę GIGANT w Bowling Pizza & Grill dostajesz jedyną w swoim rodzaju gigantyczną, smaczną Pizzę, którą z powodzeniem naje się cała Twoja rodzina i sąsiedzi oraz sąsiedzi sąsiadów!

Dlaczego się opłaca?

Dodatkowym atutem jest również to, że w rozsądnej cenie dostajesz 60 centymetrową PIZZĘ, która jest 3,5 razy większa od tradycyjnej pizzy o średnicy 32 cm.

Zadzwoń i zamów

Jeśli jeszcze nie próbowałeś naszej pizzy GIGANT, nie zwlekaj! Zadzwoń, zamów i rozkoszuj się wyśmienitą w smaku pizzą wprost z Bowling Pizza & Grill!

Odtwórz wideo

Promocje obowiązują tylko w przypadku zamówień telefonicznych i nie łączą się ze sobą.

Promocje

SOS GRATIS!

Do każdej małej pizzy sos pomidorowy lub czosnkowy GRATIS!

2 SOSY GRATIS!

Do każdej pizzy gigant dwa sosy do wyboru GRATIS!

0,85L PEPSI + 2 SOSY GRATIS!

Zamów trzy pizze 32 cm 0,85l PEPSI i 2 sosy dostaniesz W PREZENCIE!

2 x 0,85L PEPSI + 4 SOSY GRATIS!

Zamów dwie pizze gigant, a 2×0,85l PEPSI i 4 sosy dostaniesz W PREZENCIE!

KARTA PIZZOŻERCY !

Złóż zamówienie za minimum 50 zł i zbieraj zniżki na dowolną pizzę 32cm Wielkość rabatu uzależniona jest od ilości zebranych zniżek
  • zamówienie 50 złotych = 10% zniżki na pizzę 32cm
  • 10 x zamówienie 50 złotych = dowolna pizza 32cm gratis