O nas

Bowling Pizza&Grill #Menu na wypasie

#Menu na wypasie.
Czyli słów kilka o Pizza&Grill

Od samego początku towarzyszy nam przeświadczenie, że musimy dbać o naszych gości, by za każdym razem z chęcią do nas wracali. To samo tyczy się serwowanych przez nas potraw. Od 2000 roku w naszym lokalu serwujemy wyjątkową pizzę, do której przygotowania wybieramy jedynie świeże produkty od naszych zaufanych dostawców. Nasza nowa i odświeżona karta #Na wypasie zyskała nowe smaki dania z grila, naleśniki, sałatki czy krewetki. Zapraszamy do wypróbowania naszych smaków!

SMACZNIE

I DO SYTA

#MENU

NA WYPASIE

PONAD 20 LAT

DOŚWIADCZENIA

NOWA JAKOŚĆ

W KUCHNI

Nie tylko pizza

Dania z grila, naleśniki, sałatka

#Menu na wypasie, to wypadkowa kilku zmian jakie zaszły w naszej kuchni. Dumnie wspierane przez naszego nowego szefa kuchni pozwoliło na wprowadzenie nowych smacznych dań wykonanych z starannie dobieranych produktów od lokalnych dostawców. Połączenie których daje smak,na którym się nie zawiedziesz!

Nowości w karcie

60 cm

PIZZA GIGANT

Zamawiając Pizzę GIGANT w Bowling Pizza & Grill dostajesz jedyną w swoim rodzaju gigantyczną, smaczną Pizzę, którą z powodzeniem naje się cała Twoja ekipa!

Dlaczego się opłaca?

Dodatkowym atutem jest również to, że w rozsądnej cenie dostajesz 60 centymetrową PIZZĘ, która jest 3,5 razy większa od tradycyjnej pizzy o średnicy 32 cm.

Przyjdź i posmakuj

Jeśli jeszcze nie próbowałeś naszej pizzy GIGANT, nie zwlekaj! Przyjdź i posmakuj! Rozkoszuj się wyśmienitą w smaku pizzą prosto z pieca!

Odtwórz wideo